XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA OGŁOSZENIA I INTENCJE

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
– 3 listopada 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.

2. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.

3. Przypominamy, że można jeszcze składać wypominki
roczne.

4. Organizujemy pielgrzymkę samolotową do Rzymu w dniach od 20 do 25 kwietnia (od poniedziałku do piątku). Plan pielgrzymki
w internecie, gablocie oraz do zabrania z Gościńca lub kancelarii.

5. W sprzedaży są kalendarze: Kalendarz Rolników – 27 zł; są także różne kalendarze ścienne.

6. Pierwsze spotkanie scholii dziecięcej będzie miało miejsce
w piątek 15 listopada o godz. 17.40 w Gościńcu.

7. Za tydzień spotkanie młodzieży bierzmowanej.

8. Dzisiaj o godzinie 17.00 w naszej szkole będzie miała miejsce II już edycja Poetyckich Zaduszek. Gwiazdą wieczoru będzie Pani Edyta Geppert.

9. Za tydzień grupa naszych parafian wraz z księdzem Proboszczem udaję się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Pomódlmy się o szczęśliwą podróż dla nich, a oni za nas pomodlą się w rodzinnej Ziemi naszego Pana – Jezusa Chrystusa. Wyjazd na lotnisko spod kościoła o godz. 10.00.

10. Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia, życzymy opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa.